BEGO - BOHEMIA
BEGO - BOHEMIA
Ladislav Urs, Kyjevská 41, 530 07 Pardubice, tel.: 603 996 859
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Stáhněte si katalog na rok 2018
Stáhněte si katalog 2018

Objednávání mladých rostlin (velkoodběratelé)

Nabízíme mladé sazenice odzkoušených křížení. Rostliny jsou ve stadiu dvou až tří pravých listů, určené k hrnkování nebo volné výsadbě, a proto nejmenší počet jednoho křížení je 50 kusů (a jejich násobek). Rostliny již dobře drží bal a tak snáší dobře i dopravu. Pro obchodní účel je možno dodat sazenice i v kontejnerech o 7 cm v ceně 13,- až 14,- Kč za kus. Ty je nutné objednat v časovém předstihu nejméně 4 týdnů.

Zboží expedujeme od poloviny března do konce měsíce května. Doprava je zajištěna buď dráhou (máme poměrně dobré zkušenosti), poštou nebo vlastním odvozem. Záleží jen na tom jak se rozhodnete. Závazné objednávky přijímáme až do konce dubna a vyřizujeme je podle došlého pořadí.

K objednávání používejte, email bego-bohemia@begonie.cz. V objednávkovém listě vyplňte kód křížení, zda-li jde o objednávku mladých rostlin nebo hlíz, počet kusů, cenu a součet. Kód, název a cenu naleznete v seznamu nabízených křížení. Není-li u křížení uvedeno jinak, jedná se vždy o rostliny plnokvěté. Pokud nebude Vámi objednaná odrůda již k dispozici, pokusíme se ji nahradit odrůdou podobnou. V posledním řádku objednávkového listu můžete součtem zjistit celkový počet rostlin a sumu peněz. K zásilce je počítáno poštovné a balné podle jejího rozsahu (160 - 260 Kč). Proškrtnutím příslušného políčka v dolní části objednávkového listu označíte Vámi požadovaný způsob dopravy sazenic. Zásilky zasíláme dráhou a poštou formou dobírky. V ostatních případech probíhá platba v hotovosti. Nutno poznamenat, že naše firma není plátcem DPH.

Fotografie jednotlivých odrůd je možno dodat na požádání, cena jedné se pohybuje kolem 12,- Kč. Nezapomeňte prosím vyplnit správně Vaši adresu případně i telefon. Pak již nezbývá než čekat na zásilku a těšit se na krásné rostliny.

Případné dotazy je možné odpovědět kdykoliv na čísle 603996859 nebo použijte kontaktní formulář..

Pod tímto odkazem si prosím stáhněte objednávkový list ve formátu rtf (poradí si s ním většina textových editorů jako např. MS Word), a vyplněný buď odešlete na emailovou adresu bego-bohemia@begonie.cz nebo vytištěný zašlete poštou na adresu uvedenou v kontaktech.

Nabídka zakořeněných hlíz z plat.

Objednávky budou vyřizovány dle došlého pořadí. Nezapomeňte prosím pečlivě uvést v objednávce zda se jedná o zakořenělé hlízy, volné hlízy nebo mladé rostliny!

U konkrétní nabídky s ceníkem si prosím zažádejte o katalog pro velkoodběratele.

Objednávkový list