BEGO - BOHEMIA
BEGO - BOHEMIA
Ladislav Urs, Kyjevská 41, 530 07 Pardubice, tel.: 603 996 859
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Stáhněte si katalog na rok 2018
Stáhněte si katalog 2018

Speciální nabídka begonií pro maloodběratele

Naše další nabídka se týká výběru toho nejlepšího, co lze v současnosti ve světě begonií nabídnout. Tyto cenné begonie doporučujeme všem milovníkům a "fajnšmekrům", kteří již jisté zkušenosti s pěstováním begonií mají. Hlízy této skupiny begonií lze jednotlivě přiobjednat k běžné objednávce hlíz. Samostatná objednávka těchto begonií je limitována nejméně dvěma kusy hlíz. Případná reklamace bude uznána a vyřízena ihned po navrácení závadných hlíz a po jejich posouzení.

Prosíme Vás o důkladné přečtení a obeznámení se s podmínkami zasílání hlíz a sazenic. Věnujte prosím zvýšenou pozornost správnému vyplnění objednávkového listu což zaručí hladký průběh vyřízení Vaší objednávky.

Chameleon V8 ~ CHAMELEON ~ Originální barevný typ převislé begonie na světě. Základ je krémově žlutý se zelenými poli, okraj je lososově oranžový a střed vínově zelený. Prostě první begonie která má víc jak tři barvy. To však není vše, rovněž list je zajímavý. Velmi tmavý a zespodu červený. Ten originalitu této begonie jen podtrhuje. Begonie velmi dobře odnožuje a dobře kvete. Poslední její fantastickou vlastností je délka kvetení. Jako jediná begonie kvete celé léto až do konce prosince! Je tedy vhodná i pro lodžie, zimní zahrady a verandy. (Pouze omezené množství! Nevyřízené objednávky se automaticky vyřizují v dalším roce podle pořadí jak došly.)

400,-Kč/kus

VĚRAV1 ~ VĚRA ~ vyjimečná světová novinka z naší šlechtitelské dílny. Květy jsou jsou sněhově bílé, v poupěti má růžové líčko, viditelná nervatura a krepově zkadeřené konce. Středové lístky jsou sytě zeleno-bílé s občasným načervenalým znakem. Velikost květů je středně velká a rostliny jsou polopřevislé, bohatě kvetoucí. Listy jsou kontrastně tmavě zelené a zespodu červené. Bohatě remontuje. Poprve vystavená na letní Flóře Olomouc 2005. Opravdový průlom pro opravdové fajnšmekry!
Pouze omezené množství - nevyřízené objednávky se automaticky vyřizují v dalším roce v pořadí, jak docházely. (Neurčí-li zákazník jinak).

350,-Kč/kus

ORANGE MILENIUMAP11 ~ ORANGE MILENIUM ~ překrásná převislá begonie. Květy jsou čistě středně oranžové, kulaté, střední velikosti,lehce zřasené a plné. Rostlina je nesmírně remontantní a rostoucí. Vytváří pravé nepřerostlé koše se stovkami květů za sezónu.Hlíza proto vyžaduje dostatek substrátu a místa. Begonie poprvé šokovala na výstavě v Lysé nad Labem v roce 2000. Ve své třídě bude jasnou královnou.


300,-Kč/kus

PINK SPACE
~ PINK SPACE ~ vyjímečně silně voňavá převislá begonie vyšlechtěná již dnes neexistující firmou Antonelli v Kalifornii. Barva je středně růžová klasicky plnokvětá a vytváří mohutné převislé koše s nepřehlédnutelnou vůní po růžích. Omezené množství hlíz.
300,-Kč/kus

Vstoupit do obchodu