BEGO - BOHEMIA
BEGO - BOHEMIA
Ladislav Urs, Kyjevská 41, 530 07 Pardubice, tel.: 603 996 859
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Šlechtění a prodej hlíznatých begonií
Stáhněte si katalog na rok 2018
Stáhněte si katalog 2018

Objednávání mladých rostlin (maloodběratelé)

Katalog pro maloodběratele zašleme za 10,-Kč známku. Nebo si jej můžete stáhnout ve formátu PDF (velikost 1,5MB).

Nabízíme mladé sazenice odzkoušených křížení. Rostliny jsou ve stadiu dvou až tří pravých listů, určené k hrnkování nebo volné výsadbě. Rostliny již dobře drží bal a tak snáší dobře i dopravu.

Nabízíme i hlízy begonií, Tyto mají však specifické podmínky objednávání a nelze proto objednávku hlíz kombinovat s objednávkou mladých rostlin. Další informace naleznete na stránce nabídka hlíz.

Zboží expedujeme během měsíce dubna a po celý měsíc květen. Doprava je zajištěna buď dráhou (máme poměrně dobré zkušenosti), poštou nebo vlastním odvozem. Záleží jen na tom, jak se rozhodnete. Závazné objednávky přijímáme až do konce května a vyřizujeme je podle došlého pořadí.

K objednávání používejte, email bego-bohemia@begonie.cz. V objednávkovém listě prosím vyplňte kód křížení, počet kusů, cenu a součet. Kód, název a cenu naleznete v seznamu nabízených křížení. Není-li u křížení uvedeno jinak, jedná se vždy o rostliny plnokvěté. Pokud nebude Vámi objednaná odrůda již k dispozici, pokusíme se ji nahradit odrůdou podobnou. V posledním řádku objednávkového listu můžete součtem zjistit celkový počet rostlin a sumu peněz. K zásilce je počítáno poštovné a balné podle jejího rozsahu. Minimální počet objednaných kusů je 12 sazenic (různých odrůd), a proto doporučujeme kumulovat objednávky více zájemců dohromady. Proškrtnutím příslušného políčka v dolní části objednávkového listu označíte Vámi požadovaný způsob dopravy sazenic. Zásilky zasíláme dráhou a poštou formou dobírky, v ostatních případech probíhá platba v hotovosti. Nutno poznamenat, že naše firma není plátcem DPH.

Nezapomeňte, prosím, vyplnit správně Vaši adresu, případně i telefon. A pak již nezbývá než čekat na zásilku a těšit se na krásné rostliny.

Případné dotazy je možné odpovědět kdykoliv na tel. čísle 603996859, e-mailu nebo použije kontaktní formulář.

Pod tímto odkazem si prosím stáhněte objednávkový list ve formátu rtf (poradí si s ním většina textových editorů jako např. MS Word), a vyplněný buď odešlete na emailovou adresu bego-bohemia@begonie.cz nebo vytištěný zašlete poštou na adresu uvedenou v kontaktech.

Vstoupit do obchodu